Rezultati i tabele
Finale - 2007

Grupa A

Tim Odigrano Pobede Nerešeno Izgubljeno Golovi Razlika Bodovi
1 OFK POŽEGA 2 2 0 0 9:1 8 6
2 FK SANRAJZ ŠA 2 1 0 1 3:5 -2 3
3 FK FORTUNA PA 2 0 0 2 3:9 -6 0

Rezultati - grupna faza

Datum Domaćin Rezultat Gost
2018-05-26 09:00 FK SANRAJZ ŠA 0 - 3 OFK POŽEGA
2018-05-26 11:40 FK FORTUNA PA 1 - 6 OFK POŽEGA
2018-05-26 14:20 FK SANRAJZ ŠA 3 - 2 FK FORTUNA PA

Grupa B

Tim Odigrano Pobede Nerešeno Izgubljeno Golovi Razlika Bodovi
1 FK DERBI NS 2 2 0 0 8:1 7 6
2 FK ŠUMADIJA AR 2 1 0 1 4:4 0 3
3 FK RADNIK SURDULICA 2 0 0 2 0:7 -7 0

Rezultati - grupna faza

Datum Domaćin Rezultat Gost
2018-05-26 09:00 FK DERBI NS 4 - 0 FK RADNIK SURDULICA
2018-05-26 11:40 FK ŠUMADIJA AR 1 - 4 FK DERBI NS
2018-05-26 14:20 FK RADNIK SURDULICA 0 - 3 FK ŠUMADIJA AR

Grupa C

Tim Odigrano Pobede Nerešeno Izgubljeno Golovi Razlika Bodovi
1 KMF LION BG 2 2 0 0 6:1 5 6
2 FK SPORTO ZR 2 1 0 1 3:5 -2 3
3 FK DUBOČICA LE 2 0 0 2 3:6 -3 0

Rezultati - grupna faza

Datum Domaćin Rezultat Gost
2018-05-26 09:00 KMF LION BG 3 - 1 FK DUBOČICA LE
2018-05-26 11:40 FK SPORTO ZR 3 - 2 FK DUBOČICA LE
2018-05-26 14:20 KMF LION BG 3 - 0 FK SPORTO ZR

Grupa D

Tim Odigrano Pobede Nerešeno Izgubljeno Golovi Razlika Bodovi
1 FK OLIMPIK APATIN 2 2 0 0 8:0 8 6
2 FK SPORTKLUB 99 NP 2 1 0 1 4:5 -1 3
3 FK TRIJUMF BG 2 0 0 2 0:7 -7 0

Rezultati - grupna faza

Datum Domaćin Rezultat Gost
2018-05-26 09:40 FK OLIMPIK APATIN 3 - 0 FK TRIJUMF BG
2018-05-26 12:20 FK SPORTKLUB 99 NP 0 - 5 FK OLIMPIK APATIN
2018-05-26 15:00 FK TRIJUMF BG 0 - 4 FK SPORTKLUB 99 NP

GRUPNA FAZA SE IGRA U SUBOTU 26.05.2018. PRVACI GRUPA IDU U 1/4 FINALE A 2. i 3. RAZIGRAVAJU SA DRUGOM GRUPOM PO SISTEMU A2-B3,B2-A3,C2-D3,D2-C3

BARAŽ

Datum Domaćin Rezultat Gost
2018-05-27 09:40 FK SANRAJZ ŠA 3 - 0 FK RADNIK SURDULICA
2018-05-27 09:40 FK FORTUNA PA 1 - 3 FK ŠUMADIJA AR
2018-05-27 10:20 FK SPORTO ZR 3 - 0 FK TRIJUMF BG
2018-05-27 10:20 FK DUBOČICA LE 0 - 3 FK SPORTKLUB 99 NP

Završni turnir

Datum Domaćin Rezultat Gost
2018-05-27 11:40 OFK POŽEGA 3 - 2 FK SPORTO ZR
2018-05-27 12:20 FK DERBI NS 2 - 1 FK SPORTKLUB 99 NP
2018-05-27 12:20 KMF LION BG 0 - 1 FK SANRAJZ ŠA
2018-05-27 12:20 FK OLIMPIK APATIN 4 - 1 FK ŠUMADIJA AR
Datum Domaćin Rezultat Gost
2018-05-27 14:20 OFK POŽEGA 5 - 3 FK DERBI NS
2018-05-27 14:20 FK SANRAJZ ŠA 3 - 1 FK OLIMPIK APATIN

FINALE

Datum Domaćin Rezultat Gost
2018-05-27 15:40 OFK POŽEGA 0 - 1 FK SANRAJZ ŠA

 

 

ZA TREĆE MESTO

Datum Domaćin Rezultat Gost
2018-05-27 15:40 FK DERBI NS 2 - 4 FK OLIMPIK APATIN

I mesto: FK SANRAJZ ŠA

II mesto: OFK POŽEGA

III mesto: FK OLIMPIK APATIN